Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Fenerbahçe’de yeni sezon hazırlıkları
Abone ol
Sakatlığı sona eren Crespo ve Pelkas bu sezon ilk kez takımla çalıştı İzinleri biten Valencia, Samatta ve Tisserand, İstanbul’a dönerek antrenmanlara başladı

İSTANBUL (AA) Fenerbahçe Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü.

Can Bartu Tesisleri'nde teknik direktör Jorge Jesus yönetiminde gerçekleştirilen antrenmanın bir bölümü basına açık tutuldu.

Salonda başlayan idmanda futbolcular güç, kondisyon ve dayanıklılık çalışması üzerinde durduğu bildirildi. Ardından sahaya çıkan sarılacivertliler, iki grup halinde koşu yaptı. Açma germe hareketlerinin ardından oyuncular yine 2 grup halinde pas ve istasyon çalışması gerçekleştirdi.

Futbolcuların antrenmanın basına kapalı bölümünde ise topla çalışmalarını sürdürdüğü kaydedildi.

Sarılacivertlilerde geçen sezonun sonunda sakatlanan Miguel Crespo ve Dimitris Pelkas, bu sezon ilk kez takımla antrenmana çıktı. İzinleri sona eren yabancı oyuncular Enner Valencia, Mbwana Samatta ve Marcel Tisserand da takımla çalıştı.

Sezonun bitmesinin ardından milli takımlara gittiği için ekstra izinli olan Ferdi Kadıoğlu, Serdar Dursun, Altay Bayındır, Diego Rossi, Attila Szalai, Kim Minjae ve Miha Zajc çalışmada yer almadı. İzni bitecek Minjae'nin yarın sabaha karşı İstanbul'a gelmesi bekleniyor.

Sakatlığı devam eden Arda Güler'in 2 gün içinde takıma dönmesinin beklendiği aktarıldı.

Fenerbahçe, yeni sezon hazırlıklarına akşam yapacağı antrenmanla devam edecek.

(Abonesi olduğumuz AA’dan değiştirilmeden eklenmiştir.)

Kaynak:AA


Yorum Yazın