10 Temmuz Yengeç Burcunda Yeniay

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
10 Temmuz Yengeç Burcunda Yeniay
Abone ol
10 Temmuz Yengeç burcunda gerçekleşen Yeniay’ın tüm burçlara genel etkileri nasıl olacak?

Yeniay’ın keşfedici etkileriyle birlikte kendi alışkanlıklarımıza, iç disiplinimize önem verirken, en önemlisi de kendi kurallarımızı uygulamak isteyeceğiz. Yeniay’ın etkileriyle nostalji rüzgarı eserken, çocukluğumuza, memleketimize ve köyümüze dönmek isteyebiliriz. Yılın başından bu yana korku, öfke veya üzüntü aracılığıyla bir şekilde yorgun düştük ve baskı gördük. Hâlâ nefes alıp verebiliyorken ve mücadele ediyorken, Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeniay yaralarımızı sarma yönünde telkin ediyor bizleri.

Uzun bir süredir ailemizle görüşmüyorsak buna son vereceğiz.

Uğramadığımız ama uğramak istediğimiz adreslere yolumuz düşebilir.

Konfor alanımızı terk edebiliriz.

Uzun zamandır konuşmadığımız kişilerle konuşabiliriz.

Kafa karışıklığımız varsa başarının kapılarını artık aralamak isteyeceğiz.

İşimizle ilgili bazı şüphelerimiz varsa, bu şüpheleri ardımızda bırakmak isteyeceğiz.

Hayatımızda büyük değişimler yaşayabileceğimiz, bir sayfayı kapatıp, yeni sayfalar açabileceğimiz önemli bir döneme giriyoruz. İstemediğimiz değişiklikleri yapmamak için ayak diretebiliriz ancak bu süreçte inat etmemizin bize kazandırabileceği bir şey yok. Yaşayacağımız dönüşümlerde kadersel bir temadan bahsetmek mümkün. Biz fark etmesek bile, hayatımızdaki gereksiz, süresini doldurmuş, eskimiş olan her şeyi söküp atmamız gerekiyor. Yengeç, güvenlik hissimizle yakından alakalı bir burç olduğu için, bu dönemde her zamankinden daha fazla endişeli olabilir, ailemiz ve sevdiklerimiz için de endişelenebiliriz. Kendimizi baskı altında hissedebilir, duygularımızı dile getirmekte zorlanabiliriz. Korkularımızla yüzleşmemiz gereken bir zamandayız.

Öte yandan 11 Temmuz’da Merkür gezegeni de Yengeç burcuna geçiyor. Yengeç burcundaki Merkür, mantığı bir kenara atıp, duygularıyla hareket etmeyi tercih eder. Bu süreçte, geçmişe olan özlemimiz artabilir, kendimizi daha nostaljik hissedebilir, duygularımızı romantik bir şekilde ifade etmek için büyük bir istek duyabiliriz.


Lemi Özgen kaleme aldı: Haydarpaşa Garı için ağıtÖnceki Haber

Lemi Özgen kaleme aldı: Haydarpaşa Garı...

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanacakSonraki Haber

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanac...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar